Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Dadaşlar Antalya'da buluştu.

Antalya (ANFAŞ) fuarı 22 - 26 Mart Erzurum tanıtım günleri başladı.

Antalya’nın sembol yapıları arasında yer alan (ANFAŞ) Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi; 40.000 metrekare kapalı, 20.000 metrekare açık olmak üzere toplam 60.000 metrekarelik alanı ve 15 adet kongre, konferans ve seminer salonlarıyla eşsiz organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Antalya'da düzenlenen "Kadim Şehir Erzurum Tanıtım Günleri"nde Dadaşlar, kültür ve yöresel lezzetlerini Antalya’da yaşayan Dadaşlarla buluşturdu.

Antalya Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından, Antalya Fuar ve Kongre Merkezinde (ANFAŞ) düzenlenen program, Erzurum bar ekibinin gösterisiyle başladı.
Cağ kebabı, kadayıf dolması başta olmak üzere Erzurum'un yöresel lezzetlerinin ve Oltu Taşı ürünlerinin yer aldığı stantlar kuruldu.

Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Antalya Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından, Antalya Fuar ve Kongre Merkezinde (ANFAŞ) düzenlenen fuara katılım sağlayarak çeşitli broşür afiş ve açmış olduğu fotoğraf sergisi ile Erzurum İlimizin tanıtmaya devam ediyor."

Antalya'da beş gün boyunca Erzurum rüzgarı esecek"
Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz, Antalya'da ilk kez Erzurum Günleri yaptıklarını, soyut, somut tüm değerleri kente taşıdıklarını vurgulayarak, Antalya'da beş gün boyunca Erzurum rüzgarı eseceğini belirtti.
Sanatçı Sümer Ezgü'nün açılış konserini verdiği etkinlik, 26 Mart'ta kapanış töreninde sanatçı Nurullah Akçayır konseri ile sona erecek.